Mazda CX-5 gotowa do produkcji

w Newsy

Nowa odsłona Mazdy CX-5 przez dłuższy czas była utrzymywana przez japoński koncern motoryzacyjny w tajemnicy. Amerykanom udało się zrobić finalnie zdjęcia ‘szpiegowskiej’ wersji pojazdu.

Przypomnijmy, że Mazda CX-5 w pierwszej generacji została zaprezentowana na rynku przeszło 5 lat temu. Samochód po ulicach Europy podróżuje od 2012 roku – najwyższa pora zatem na zaprezentowanie nowej odsłony modelu CX-5. Mazda CX-5 była i nadal jest sporym sukcesem japońskiego koncernu motoryzacyjnego, więc należy przypuszczać, iż najnowsza generacja pojazdu zostanie w każdym calu dopieszczona, aby premiera rynkowa cieszyła się co najmniej takim samym przyjęciem na rynku motoryzacyjnym, jak to miało miejsce w przypadku poprzednika.

Zdjęcia szpiegowskie charakteryzują się tym, iż niestety nie możemy przekonać się o szczegółach dotyczących karoserii samochodu, a wyłącznie głównie jego nowym zarysem. Wiadomo jednak, że Mazda CX-5 zostanie wykonana zgodnie z linią stylistyczną wszelkich, nowych modeli japońskiego producenta – widać to po froncie pojazdu oraz charakterystycznych dla wszystkich nowych modeli Mazdy – reflektorach przednich. Dodatkowo, nowa Mazda CX-5 z pewnością będzie charakteryzowała się niższą masą własną w zestawieniu z poprzednikiem, a w środku auta zagości nowa deska rozdzielcza, ze sporych rozmiarów wyświetlaczem dotykowym.

Nowa Mazda CX-5 trafi do sprzedaży prawdopodobnie na początku 2017 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *