Mazda Koeru na targach we Frankfurcie

w Newsy

Tegoroczne, międzynarodowe Targi Motoryzacyjne we Frankfurcie obfitowały w wiele ciekawych premier. Japońska Mazda zaprezentowała kilka ciekawych pojazdów, wśród których sporym zainteresowaniem cieszył się model Koeru.

Wiele wskazuje na to, że Mazda Koeru to od dawna zapowiadany nowy samochód, który dołączy do gamy modelowej CX. Model Koeru prawdopodobnie w wersji produkcyjnej otrzyma oznaczenie CX4. Samochód od strony stylistycznej prezentuje się niezwykle okazale. Dynamiczna linia nadwozia wraz z agresywnymi, kanciastymi kształtami sprawiają, że pojazd wygląda nowocześnie, posiadając także sportowe zacięcie.

Dziennikarze z całego świata sporą uwagę przykuwają do samej nazwy samochodu. „Koeru” z języka japońskiego oznacza „przekraczać” – czyżby zatem najnowszy model Mazdy miał zwiastować coś więcej? W kuluarach mówi się, że Mazda Koeru ma zapoczątkować nowy trend stylistyczny dla wszystkich, planowanych pojazdów japońskiego koncernu.

Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery, ani cennika samochodu. Nie wiemy także, na jakich rynkach Mazda Koeru będzie dostępna, ale wg nieoficjalnych informacji samochód z pewnością będzie oferowany w sprzedaży na Starym Kontynencie.

Komentarze w Mazda Koeru na targach we Frankfurcie

  1. Mazda Koeru to pomysl na nowy crossover japonskiej marki. Samochod zadebiutowal podczas salonu samochodowego odbywajacego sie we Frankfurcie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *