Sportowy koncept Mazdy na targach w Tokio

w Newsy

Podczas rozpoczynających się pod koniec bieżącego miesiąca Targów Motoryzacyjnych w Tokio, Mazda zaprezentuje swój nowy, koncepcyjny samochód. Czym będzie się charakteryzował?

Z nieoficjalnych informacji wynika, iż nowa Mazda będzie samochodem sportowym. Całkiem prawdopodobne jest zatem, że w końcu ziszczą się marzenia wszystkich osób, które czekały na następcę modelu RX-7, gdyż tajemniczy koncept ma być następcą właśnie tego auta.

Warto podkreślić, że Targi Motoryzacyjne w Tokio są dla japońskich producentów niezwykle ważne. Bardzo często podchodzą do tego eventu priorytetowo, prezentując na rodzimym rynku o wiele ciekawsze i atrakcyjniejsze samochody, niż podczas europejskich oraz amerykańskich salonów samochodowych. Dziennikarze z całego świata w jednym są zgodni – Tokio to idealne miejsce do prezentacji następcy Mazdy RX-7.

Niestety, Japończycy są bardzo tajemniczy w zakresie zdradzenia szczegółów dotyczących ich najnowszego projektu. Na dzień dzisiejszy, do sieci przedostała się wyłącznie grafika, która prezentuje ogólną sylwetkę pojazdu. Zarówno koncepcyjna odmiana auta, jak i ta produkcyjna zostanie zaprojektowana w stylu KODO, który od wielu lat wyróżnia wszelkie nowe pojazdy Mazdy.

Targi Motoryzacyjne w Tokio rozpoczynają się 28 października br.

Komentarze w Sportowy koncept Mazdy na targach w Tokio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *