Znamy ceny nowej Mazdy CX-3

w Newsy

Mazda CX-3 trafi do polskich salonów początkiem wakacji bieżącego roku. Na chwilę przed premierą rynkową samochodu, poznaliśmy jego oficjalny cennik – ile przyjdzie nam zapłacić za podstawową wersję pojazdu?

Mazda CX-3 dostępna będzie w wielu konfiguracjach, co powinno cieszyć kierowców. Chętni na zakup tego samochodu otrzymają do wyboru wiele silników wysokoprężnych i benzynowych, ręczne oraz automatyczne skrzynie biegów, a także napęd na cztery koła. Podstawowa odmiana samochodu, nazwana jako SkyGO 4×2 z silnikiem SKYAKTIV-G o pojemności 2 litrów, która będzie w stanie generować 120 KM oraz manualną skrzynią biegów została wyceniona na 66 900 PLN brutto. Już w zakresie podstawowego wyposażenia auta, kierowcy otrzymają do dyspozycji przednie i boczne kurtynowe poduszki powietrzne, komputer pokładowy, klimatyzację oraz elektrycznie sterowane lusterka.

Najdroższa wersja Mazdy CX-3 została wyceniona na 104 400 PLN. Pod maską tej odmiany znajduje się silnik 1,5 SKY-D generujący 105 KM mocy. Wspomniana jednostka napędowa została w całości zaprojektowana od nowa i ma charakteryzować się rekordowo niskimi wynikami spalania.

3 komentarzy

  1. Jest piękna! Myślałam, że cena zwali mnie z nóg ale w porównaniu z innymi, jak na taki samochód to nie jest taka straszna 🙂

  2. Rzeczywiście cena jest do ogarnięcia, nawet ta za najbardziej wyposażoną wersję nie jest jakaś przerażająca. A to dobrze bo samochód bardzo fajny. Szkoda tylko że trzeba jeszcze aż tyle czasu czekać na nią…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *